logo-eholandia

Ogłoszenia Holandia, Praca Holandia, Wiadomości Holandia

Eholandia.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie informacje.

Kontakt

eHolandia

Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas wiadomość, a postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

kontakt@eholandia.pl
Społeczeństwo

Polska apteka w Holandii

Polska Apteka W Holandii W Holandii mamy polskie sklepy, szkoły, restauracje, co natomiast z aptekami? Czy można znaleźć polską aptekę w Holandii? Tak! Jest to świetna wiadomość, dla wielu kobiet które będą mogły zakupić produkty takich marek jak Ziaja, czy Bielenda stacjonarnie. Na chwilę obecną w Holandii znajduje się tylko jeden sklep tego typu. Ale […]


  • 2021-08-11
  • 22:06

Polska Apteka W Holandii

W Holandii mamy polskie sklepy, szkoły, restauracje, co natomiast z aptekami? Czy można znaleźć polską aptekę w Holandii? Tak! Jest to świetna wiadomość, dla wielu kobiet które będą mogły zakupić produkty takich marek jak Ziaja, czy Bielenda stacjonarnie. Na chwilę obecną w Holandii znajduje się tylko jeden sklep tego typu. Ale z czasem zapewne ekspansja polskich produktów na rynek holenderski będzie z czasem rosła.

i-Apteka – DOSTAWA DO HOLANDII 49,99 zł (10,70 euro) – KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO APTEKI

Gdzie znajduje się Polska Apteka w Holandii (Drogeria) i co to za sklep?

Mowa tu o polska apteka internetowa w Holandii Drogeria.nl który ma również swój sklep stacjonarny w Holandii. Polska Apteka w Holandii znajduje się w Hadze przy ulicy Regentesseplein 223 a, jest to były sklep firmowy marki ziaja. Lokalizacja znajduje się w Hadze z wiadomych przyczyn, to właśnie w tym regionie jest największe skupisko Polaków. Co za tym idzie, idealne miejsce które jak do tej pory nie ma żadnej konkurencji w postaci sklepu stacjonarnego.

PRZYDATNE LINKI W HOLANDII

Jakich marek produkty znajdziemy w Drogeria.nl?

Marki Ziaja, Bielenda, Farmona, Delia, Eveline, Marion, Dax Comsetics, Soraya, Dermika, Pollena Eva, Bell i wiele innych, kosmetyki do pielęgnacji ciała i upiększające, dla każdej, nawet najbardziej wymagajacej skóry, henny do brwi i rzęs, peelingi do dłoni i stóp z odżywczym serum, kremy, balsamy, odżywki, olejki, żeby wspomnieć kilka z całej kolorowej i pachnącej palety. Dalej produkty do pielęgnacji włosów, lakiery do paznokci we wszystkich możliwych kolorach i nie do zdarcia (pisząca miała okazję doświadczyć tego na sobie samej, lakier przetrwał spirytus , ocet i detergenty), a wszystko wzbogacone o substancje odżywcze. Do tego suplementy witaminowe i mineralne, zioła, tak w Polsce znane i lubiane, leki z Polski, na które nie potrzeba recepty.

Pozostałe drogerie oraz apteki, które dostarczą nam produkty do Holandii.

Oprócz wyżej wymienionej drogerii, zakupów możemy także dokonać w drogeriach i aptekach internetowych. Znajdują się one na terenie Holandii, więc dostawa to kwestia zaledwie 2-3 dni roboczych. Również polskie sklepy internetowa zajmują się wysyłką do krajów UE, lecz należy się liczyć z większą opłatą za wysyłkę. Poniżej lista sklepów, w których możemy dokonać zakupów:

  • Polskimarket.nl
  • CherryLove.nl
  • Shamanka.nl
  • apteka-rozana.eu – wysyłka z Polski do Holandii 38,99 zł
  • aptekazdrowie-24.pl wysyłka do Holandii 33-43 zł
  • www.i-apteka.pl wysyłka do Holandii 49,90 zł
  • apteka-zielona.pl wysyłka do Holandii 52,90 – 159 zł
  • naturalnadrogeria.pl koszt wysyłki to 49 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

. . .
Poprzedni wpis

avatar

Administracja eHolandia.pl


Dodaj komentarz