Czerwona ulica Haga
Czerwona ulica Haga

Czerwona ulica Haga

Czerwona ulica Haga

Niektórzy przyjeżdżają tu tylko popatrzeć, inni z ciekawości jak to wygląda a inni najzwyczajniej w świecie skorzystać z usług prostytutek. W Holandii prostytucja jest legalna, wielu turystów korzysta z tej atrakcji licząc na erotyczne doznania z azjatką, latynoską, arabką czy afrykanką. Czerwona ulica w Hadze dzieli się na dwie, jedna która jest droższa znajdująca się na Geleenstraat oraz tańsza na Doublestraat. Czym się różnią obie ulice? Różnica jest w cenach, ale i także w wyglądzie dziewczyn stojących za oknem.

Gdzie znajduje się dokładnie czerwona ulica w Hadze?

W Hadze znajdują się dwie czerwone ulice oddalone od siebie mniej więcej 15-20 min spacerem. Jedna z nich znajduje się na ulice Doubletstraat, gdzie znajduje się ponad 100 czerwonych okien. Natomiast druga czerwona ulica znajduje się na ulicy Geleenstraat nieco mniejsza licząca ponad 80 okien.

Czerwona ulica Haga jaka cena usług erotycznych?

Cennik jest zależny od tego co oczekujesz od danej prostytutki i tak z informacji znalezionych w internecie oraz w wielu komentarzach na Youtube, można wywnioskować następujące ceny. Ulica Doubletstraat należy w dużej większości do latynosek i krajów bałkańskich, a także holenderek i tam ceny wahają się w granicach 30-35 euro za szybki numerek. Natomiast ulica Geleenstraat to ceny zaczynające się od 50 euro za 15 minutowe spotkanie. Od czego zależy taki rozrzut cen? Droższa ulica oferuje zdecydowanie ładniejsze i zgrabniejsze panie, natomiast tańsza nie należy do tych atrakcyjnych, mimo to że jest bardziej ruchliwa.

Czerwona ulica Haga godziny otwarcia:

Maandag 08:00 – 01:00
Dinsdag 08:00 – 01:00
Woensdag 08:00 – 01:00
Donderdag 08:00 – 01:00
Vrijdag 08:00 – 01:30
Zaterdag 08:00 – 01:30
Zondag 08:00 – 01:00

Mapa czerwonej ulicy w Hadze

Poniżej znajdują się znalezione w internecie zdjęcia mapy z rozmieszczeniem pokoi czerwonych ulic

Przeczytaj także:

Sprawdź także 👉

Polskie filmy w Holandii

Polskie filmy w Holandii

Polscy filmowcy od dawna zdobywają uznanie na międzynarodowej scenie filmowej. Ich filmy, pełne emocji, oryginalności …

Dodaj komentarz