logo-eholandia

Ogłoszenia Holandia, Praca Holandia, Wiadomości Holandia

Eholandia.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie informacje.

Kontakt

eHolandia

Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas wiadomość, a postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

kontakt@eholandia.pl
Motoryzacja

Holenderskie strony z samochodami

Holenderskie strony z samochodami Wybierając Holandię na zakup auta, musisz liczyć się z wieloma wadami jak i zaletami. Wybór to czy chcesz kupić auto dla siebie lub na sprzedaż jest bardzo ważny. Auto na eksport musisz twardo negocjować ponieważ możesz ponieść również sporo kosztów w Polsce. Pamiętaj, że w 2022 roku akcyza na auto o […]


  • 2022-02-27
  • 11:43

Holenderskie strony z samochodami

Wybierając Holandię na zakup auta, musisz liczyć się z wieloma wadami jak i zaletami. Wybór to czy chcesz kupić auto dla siebie lub na sprzedaż jest bardzo ważny. Auto na eksport musisz twardo negocjować ponieważ możesz ponieść również sporo kosztów w Polsce. Pamiętaj, że w 2022 roku akcyza na auto o silnikach do pojemności 2000 cm3 to – 3,1%, natomiast powyżej musisz liczyć się z ponad 18% akcyzą. W Holandii trudno jest negocjować auto, ale jeśli stawiasz od razu twarde warunki to są skorzy do negocjacji.

Jakie holenderskie strony z samochodami?

Poniżej przedstawiamy pełną listę wszystkich najważniejszych stron z zakupem aut, a także radzimy się wspierać w poszukiwaniach na licznych grupach na facebooku. Bowiem to na grupach znajdziesz najwięcej ofert od prywatnych sprzedawców, którzy nie mają auta wystawionego w żadnym serwisie. Dlaczego auta nie są wystawione? Ponieważ dla Holendra to kolejny wydatek, na opłacenie jednej stronki na której mogą wystawić auto, a jest ich bardzo dużo. Grupy na facebooku są darmowe, więc jest to najlepsza dla nich opcja. Ciekawą opcją są tutejsze komisy samochodowe, które również zdzierają pieniądze, ale w zamian za to sprzedający otrzymuje pełne przygotowanie auto na sprzedaż.

Lista najciekawszych i najlepszych stron do zakupu auta w Holandii:

Holenderskie i polskie grupy z samochodami na sprzedaż:

Przeczytaj także najważniejsze artykuły związane z samochodami i motoryzacją w Holandii:

. . .

avatar

Administracja eHolandia.pl


Dodaj komentarz

Następny wpis
Czerwona ulica Haga
Image