Karta Tankpas dla ZZP – co daje?

Karta Tankpas dla ZZP

Masz własną działalność w Holandii, a jeszcze nie słyszałeś o karcie Tankpas? Wyjaśniamy o co z nią chodzi i czy warto ją sobie wyrobić i jak to zrobić. Jako osoba samozatrudniona warto jest mieć kartę paliwową – Tankpas, otrzymasz ją w ciągu dwóch dni. Wszystkie transakcje dokonywane kartą Tankpas są fakturowane za pomocą faktury zbiorczej. Karta paliwowa ma na celu przede wszystkim wygodę, proste i łatwe w użyciu środowisko zarządzania z poziomu aplikacji oraz wyraźna faktura zbiorcza. Jeśli korzystasz z pakietu księgowego online, fakturowanie można łatwo połączyć z pakietem księgowym.

>> KLIKNIJ I ZAMÓW KARTĘ TAKPAS <<

Poniżej zdjęcie, jakie są koszta karty oraz co zawiera podstawowy pakiet, a także pozostałe ceny dodatkowych pakietów.

Czy można tankować na każdej stacji?

Z kartą paliwową ZZP możesz pojechać wszędzie! Karnet jest akceptowany na każdej stacji benzynowej w Holandii. Więc sam wybierasz miejsce tankowania i może to być dla Ciebie bardzo korzystne. Nigdy nie musisz robić objazdu, ale możesz też płacić za paliwo na tanich bezzałogowych stacjach benzynowych. W ten sposób w wielu przypadkach oszczędzasz 13 centów za litr! Masz tę zaletę tylko z kartą paliwową, która jest naprawdę akceptowana wszędzie.

Wymiana oleju i płynu za darmo

Wszyscy klienci tankpas.nl mogą jeździć bez umawiania się w dowolnym oddziale Kwik-Fit w Holandii. Tutaj za darmo uzupełniają olej i płyn do wycieraczek, a także sprawdzane jest ciśnienie w oponach. Uszkodzona żarówka jest również natychmiast wymieniana. Jest to nie tylko bardzo proste, ale dzięki mądremu wykorzystaniu możesz zaoszczędzić dziesiątki euro rocznie!

PŁATNOŚĆ ZA PALIWO ZA GRANICĄ

Często wyjeżdżasz za granicę, a może jeździsz też na wakacje swoim służbowym samochodem? Przepustka działa również na dużej części stacji benzynowych w Belgii i Luksemburgu. Możesz również zamówić Tankpas Europe. Jest akceptowany na ponad 45 000 stacjach paliw.

POMOC DROGOWA

Nic nie jest bardziej irytujące niż pech, zwłaszcza jeśli nie możesz już wykonywać swojej pracy, ponieważ jesteś zależny od samochodu. Dzięki usłudze pomocy drogowej otrzymasz szybką pomoc.

Myjnia samochodowa

Myjnia zostanie doliczona do faktury wraz z paliwem i parkingiem. Opłata za myjnię jest standardowo dołączana do każdej karty paliwowej.

Co otrzymujesz za darmo dzięki karcie Tankpas? Tylko i wyłącznie we wszystkich lokalizacjach Kwik-Fit

  • wymiana oleju
  • wymiana płynu do wycieraczek
  • naprawa przebitych opon, kontrola ciśnienia opon
  • wymiana świateł
  • Uzupełnianie płynu chłodzącego
  • Sprawdzenie hamulców
  • Kontroluj klimatyzację
  • Sprawdź przednią szybę pod kątem uszkodzeń
  • Sprawdzanie akumulatora

PARKOWANIE

Karta paliwowa ma na celu uproszczenie administracji. Oprócz tankowania i mycia auta, prawie każdy w pewnym momencie musi zmierzyć się z płatnym parkowaniem. Może to być na ulicy lub w garażu. Jest również możliwość płacenia za czynności parkingowe kartą paliwową, transakcje za parkowanie są po prostu wystawiane na tej samej fakturze, co paliwo!

FAKTURY AUTOMATYCZNIE W TWOJEJ KSIĘGOŚCI

Ogromną wygodą karty paliwowej jest oczywiście brak konieczności przechowywania paragonów. Faktura zbiorcza ze wszystkimi transakcjami zapewnia znacznie mniejsze obciążenie administracyjne. A może korzystasz z internetowego serwisu księgowego do prowadzenia księgowości? Kiedy to zrobisz, możesz połączyć go z Tankpas.nl. Dzięki temu wszystkie Twoje faktury są przetwarzane całkowicie automatycznie i nie musisz się już martwić o administrację!

Komunikacja miejsca

Jako przedsiębiorca możesz czasem podróżować komunikacją miejską. Na przykład, aby uniknąć korków lub wysokich kosztów parkowania. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który okazjonalnie podróżuje komunikacją miejską, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możesz także kupić bilety komunikacji miejskiej za pomocą karty paliwowej! W ten sposób nie musisz posiadać chipaartu OV ani karty z niewykorzystanym saldem.

>> KLIKNIJ I ZAMÓW KARTĘ TAKPAS <<

Sprawdź także 👉

Jak znaleźć pokój w Kamernet.nl? Krok po kroku zakładanie konta.

Kamernet krok po kroku Aby móc wynająć pokój, studio lub mieszkanie w kamernet musisz koniecznie …

Dodaj komentarz