logo-eholandia

Ogłoszenia Holandia, Praca Holandia, Wiadomości Holandia

Eholandia.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie informacje.

Kontakt

eHolandia

Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas wiadomość, a postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

kontakt@eholandia.pl
Motoryzacja

Gdzie najtańsze paliwo w Holandii?

Ceny paliw w ostatnich miesiącach w Holandii bardzo mocno szybują do góry, średni trend cen za benzynę jest w granicach 2-2.15€ na stacjach przy autostradach. Natomiast ceny w głąb mniejszych miejscowości wahają się już w granicach 1,90€ do 1,98€. Wielu mieszkańców Holandii mieszkających przy granicy Niemiec czy Belgii starają się właśnie tam tankować. Postanowiliśmy podzielić […]


  • 2022-02-13
  • 09:44

Ceny paliw w ostatnich miesiącach w Holandii bardzo mocno szybują do góry, średni trend cen za benzynę jest w granicach 2-2.15€ na stacjach przy autostradach. Natomiast ceny w głąb mniejszych miejscowości wahają się już w granicach 1,90€ do 1,98€. Wielu mieszkańców Holandii mieszkających przy granicy Niemiec czy Belgii starają się właśnie tam tankować. Postanowiliśmy podzielić się ciekawymi wyszukiwarkami stacji wraz z cenami, dzięki której możesz znaleźć najlepsze ceny każdego rodzaju paliwa w pobliżu Twojej lokalizacji.

Independer >> Sprawdź ceny paliw

Brandstof-Zoeker >> Sprawdź ceny paliw

Independer ubezpiecz się od A do Z

Independer to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka ubezpieczycieli, dzięki której w 5 minut możesz ubezpieczyć auto, siebie, dom, znaleźć odpowiedniego dostawcę energii czy internetu.

PRZEJDŹ DO INDEPENDER

. . .

avatar

Administracja eHolandia.pl


Dodaj komentarz