Jak wymieniać Euro by nie tracić?

Tracisz do 2000 zł w kantorach stacjonarnych!

Pracujesz za granicą, zarabiasz w euro i postanawiasz jadąc do Polski wymienić pieniądze na złotówki. Pierwszym i najbardziej nieopłacalnym sposobem są kantory stacjonarne. Tak to właśnie te budy co stoją na stacjach paliw i prowadzą wymianę walut, ale wymiana jest w ogóle nieopłacalna. Przy bardzo częstych wymianach tracisz nawet od 1000 zł do 2000 zł w skali roku. Czy nie lepiej za te pieniądze wyjechać przykładowo na wycieczkę w ciepłe kraje?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania:

  1. Jaki kantor do wymiany euro wybrać?
  2. Aplikacja z debetem 3000 zł na zakupy na 3 miesiące.

Jak zatem unikać nieopłacalnych prowizji za przewalutowanie euro na złotówki?

Najlepszym sposobem są internetowe kantory walutowe lub kantor walutowy bankowy. Dla niektórych z Was może to być coś w stylu, że sobie nie poradzisz z internetem i założeniem konta. Ale zastanów się czy nie warto czasami spędzić trochę czasu i zarejestrować konto i nauczyć się nim obsługiwać? Masz do wyboru, albo będziesz ciągle wywalać pieniądze w błoto na kantorach stacjonarnych, albo zaoszczędzisz całkowicie sporo pieniędzy.

Co się bardziej opłaca, kantor internetowy czy kantor bankowy?

Zdecydowanie kantor internetowy ma najlepsze oferty wymiany i najniższe prowizje w porównaniu do kantorów bankowych, które mają nieco wyższe, ale w miarę jeszcze opłacalne prowizje.

Jaki kantor do wymiany euro wybrać?

Każdy kantor internetowy ma różne prowizje oraz promocje prowizyjne podczas wymiany waluty. Najlepszymi kantorami na rynku są:

WALUTOMAT

Walutomat – Największa platforma wymiany walut, oferuje wymianę 24/h do 8% taniej niż konkurencja, szybka wymiana w ciągu nawet 15 minut.

>> KLIKNIJ I ZAŁÓŻ KONTO NA WALUTOMAT <<

InternetowyKantor.pl

InternetowyKantor.pl – oferują wymiany 24/h, do 6% taniej niż w banku i kantorze, przelewy w 19 walutach, 11 lat na rynku, aplikacja mobilna

>> KLIKNIJ I ZAŁÓŻ KONTO NA INTERNETOWYKANTOR.PL <<

ALERTWALUTOWY

Alertwalutowy.pl – to porównywarka internetowych kantorów walutowych, która pokazuje w czasie rzeczywistym, który kantor ma najlepszą ofertę. Jest to bardzo łatwe i proste narzędzie, które pomaga w wynajdywaniu najlepszych cen wymiany walut poprzez dostępny alert, który Cię o tym powiadomi.

>> SPRAWDŹ AKTUALNE KURSY WALUT <<

Kantor walutowy Alior Bank

Kantor Alior Bank to zdecydowanie jeden z najlepszych opcji kantorów bankowych, poniżej infografika co oferuje:

>> ZAŁÓŻ KANTOR W ALIOR BANKU W 5 MINUT BEZ POSIADANIA DODATKOWEGO KONTA BANKOWEGO <<

Aplikacja z debetem 3000 zł na 3 miesiące, o co chodzi?

Aplikacja Twisto oferuje możliwość zakupów bez posiadania gotówki. Oferują 3000 zł, które musisz spłacić w ciągu 3 miesięcy, bez sprawdzania w BIK itp. Po prostu kupujesz produkty w sklepach używając konta w aplikacji z limitem 3000 zł z dodatkowym bonusem 50 zł jako nowy klient.

>> ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO NA TWISTO W 5 MINUT I RÓB ZAKUPY <<

Sprawdź także 👉

Jak znaleźć pokój w Kamernet.nl? Krok po kroku zakładanie konta.

Kamernet krok po kroku Aby móc wynająć pokój, studio lub mieszkanie w kamernet musisz koniecznie …

Dodaj komentarz