Polski sklep w pobliżu
Polski sklep w pobliżu

Polski sklep w pobliżu

Polski sklep w pobliżu – mapa wszystkich polskich sklepów w Holandii

Polski sklep w pobliżu, to właśnie dzięki naszej mapce będziesz w stanie znaleźć dosłownie każdy polski sklep w Holandii. Mamy aktualną bazę wraz ze wszystkimi danymi sklepów, takich jak godziny otwarcia, dokładny adres i wiele innych przydatnych informacji. Nasza mapa wyświetli Ci wszystkie sklepy, wystarczy że na mapce znajdziesz przybliżone miejsce zamieszkania, dalej wybierając interesujący Cię sklep będziesz w stanie przejść do sekcji nawigacji, która Cię poprowadzi do sklepu.

W Holandii jest bardzo dużo polskich sklepów, głównie nie należą one do polskich przedsiębiorstw, zazwyczaj właściciele pochodzą z Turcji czy Maroka. Oczywiście za ladą znajdziesz polską obsługę i polskie ekspedientki, a co najważniejsze bardzo duży wybór polskich produktów.

Czy są polskie sklepy internetowe w Holandii?

Obecnie na terenie Holandii funkcjonuje 6 polskich sklepów online. Można w nich zamawiać artykuły z dostawą do domu, lecz należy pamiętać jak wyglądają koszta dostawy oraz dokąd dany sklep jest w stanie dojechać. Jest to bardzo duże ułatwienie z racji, że nie każdy ma jak dojechać do sklepu. Wielu z Nas mieszka na mieszkaniach agencyjnych z dala od polskich sklepów, a co najgorsze brak środka transportu. Na szczęście co raz więcej sklepów idzie do przodu i umożliwia dotrzeć do swoich klientów, dzięki dostawie pod adres.

Jaki polski sklep z dostawą pod adres?

Poniżej przedstawiamy wszystkie polskie sklepy, które oferują dojazd do klienta z zamówionymi produktami. Także jeśli nie wiesz, że są takie sklepy, to pragniemy Cię poinformować, które dokładnie sklepy oferują dostarczenie zamówienia.

 • polskimarket.nl – towar wysyłają z Polski i czas dostawy to 3 dni robocze, wysyłka przy pomocy kuriera DHL.
 • smakosz.nl – również jak wyżej wysyłka z Polski, dostawa także w 3 dni robocze, natomiast przy zakupach powyżej 50€ dostawa gratis.
 • biosmaak.nl – Dostawa w każdy weekend. Informację, o dniu dostawy oraz przybliżonym czasie dostawy wysyłane sms w piątek do godz. 18.30. Każde zamówienie można odebrać na Spoorstraat 6, 2274 PP Voorburg
 • tupolak.nl
 • snel-markt.nl – Zakupy dostarczamy samochodami dostawczymi sklepu Snel Markt. Zakupy dostarczamy pod same drzwi klienta, następnie w obecności kierowcy klient ma obowiązek sprawdzić czy wszystkie produkty zostały dostarczone.
 • nashonline.nl – wszelkie informacje na temat dostawy znajdziesz pod tym linkiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE POZOSTAŁE ARTYKUŁY:

 • mapa wszystkich polskich sklepów w Holandii
 • mapa najciekawszych miejsc w Holandii – jedyna taka mapa w sieci.
 • Sprawdź także 👉

  Polskie filmy w Holandii

  Polskie filmy w Holandii

  Polscy filmowcy od dawna zdobywają uznanie na międzynarodowej scenie filmowej. Ich filmy, pełne emocji, oryginalności …

  Dodaj komentarz