Gdzie ubezpieczyć auto?

Gdzie ubezpieczyć auto? Zrób to w 15 minut.

Masz już zakupione auto? Pora zabrać się za jego ubezpieczenie, jest to bardzo ważna rzecz do zrobienia. W Holandii za brak ubezpieczenia podczas kontroli policyjnej możesz otrzymać grzywnę 400 euro. Ogólnie w Holandii bardzo rzadko się zdarza, że sprzedający Cię puści bez ubezpieczenia. Owszem zdarzają się przypadki, ale w takiej sytuacji gdy z tym zwlekasz to RDW wysyła Ci upomnienia, a czasem może się to skończyć karą 600 euro. Więc zastanów się czy warto zwlekać. Poniżej przedstawimy najlepsze metody ubezpieczenia auta zarówno w Holandii jak i w Polsce.

>>HOLENDERSKA PORÓWNYWARKA UBEZPIECZEŃ<<
>>POLSKA PORÓWNYWARKA UBEZPIECZEŃ<<

Wybór ubezpieczyciela w Holandii.

Najlepsze oferty znajdziesz używając do tego INDEPENDER, najczęstszym wyborem Polaków jest Polisa.nl. Ale czy ich oferta będzie dla Ciebie lepsza od typowo holenderskich ubezpieczycieli? My zdecydowanie polecamy sprawdzić oferty w porównywarce Independer. Załatwienie całego ubezpieczenia zajmie dosłownie maksymalnie 15 minut!

>>WEJDŹ NA PORÓWNYWARKĘ INDEPENDER<<

Wystarczy, że w okienku wpiszesz tablice rejestracyjne zakupionego auta, wpiszesz swoje dane wraz z adresem. Następnie zostaniesz poproszony o wpisanie 4 cyfrowego kodu, są to 4 ostatnie cyfry numeru podwozia wybitego na ramie samochodu. Kod zgłoszeniowy znajduje się również na karcie rejestracyjnej i można go zażądać online za pośrednictwem DigiD. Kod ten otrzymujesz natychmiast w RDW, drugą część kodu otrzymasz pocztą wraz z kartą pojazdu. Więcej o rejestracji auta w Holandii przeczytasz tutaj.

Po wykonaniu wszystkich powyższych operacji, gdy już masz konto w Independer, wyświetli Ci się oferta wszystkich dostępnych ubezpieczeń. Warto mieć na uwadze, że wpisanie dużej ilości kilometrów o jakie pyta Cię ich formularz powoduje większą kwotę ubezpieczenia, dlatego wykonaj rozsądnego wyboru.

Po zakupie samochodu powinieneś otrzymać od sprzedawcy raport przypisania. Ten raport zawiera kod raportowania. Kod zgłoszeniowy to 4-cyfrowy kod, który jest potrzebny do wypełnienia wniosku o ubezpieczenie samochodu.

Sprawdź także 👉

Wymiana prawa jazdy na holenderskie.

Wymiana prawa jazdy na holenderskie

Wymiana prawa jazdy na holenderskie. Niewiele osób wie o tym, że przebywając w Holandii w …

Dodaj komentarz