logo-eholandia

Ogłoszenia Holandia, Praca Holandia, Wiadomości Holandia

Eholandia.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie informacje.

Kontakt

eHolandia

Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas wiadomość, a postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

kontakt@eholandia.pl
Społeczeństwo

Polski lekarz rodzinny Holandia

Polski lekarz rodzinny Holandia Holandia to jedno z największych skupisk Polaków za granicą i stale się powiększa. Wielu z nas nie zna języka, przyjeżdżając do Holandii jedynie w celu zarobkowym na krótki okres czasu. W takiej sytuacji zdarzają się przypadki, że potrzebny nam lekarz i właśnie z braku znajomości języka, wyszukujemy polskich lekarzy. Polski lekarz […]


  • 2022-01-17
  • 11:19

Polski lekarz rodzinny Holandia

Holandia to jedno z największych skupisk Polaków za granicą i stale się powiększa. Wielu z nas nie zna języka, przyjeżdżając do Holandii jedynie w celu zarobkowym na krótki okres czasu. W takiej sytuacji zdarzają się przypadki, że potrzebny nam lekarz i właśnie z braku znajomości języka, wyszukujemy polskich lekarzy. Polski lekarz rodzinny w Holandii na chwilę obecną nie jest ich jakoś dużo, ale systematycznie przybywają. My postanowiliśmy pomóc Wam i wskazać, jak i gdzie można znaleźć pomoc u polskich lekarzy. Niestety nie da się zweryfikować wszystkiego, gdyż w internecie nie wszystko jest weryfikowane na bieżącą. Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście próba kontaktu z wybranym lekarzem. Może się zdarzyć sytuacja, że lekarz już nie pracuje w Holandii i wtedy czeka nas kolejna próba kontaktu.

Polski lekarz rodzinny w Holandii, gdzie znaleźć?

Jednym z najłatwiejszych rozwiązań będzie wyszukanie go w przeglądarce google. Na naszej stronie staramy się dodawać na naszą mapkę w miarę aktualną bazę polskich lekarzy i znajdziesz ich pod tym linkiem. Również możesz znaleźć polskich lekarzy pod tym adresem, ale nie gwarantujemy że lista jest aktualna.

Najbardziej znana polska przychodnia?

Jedną z największych i bardziej znanych polskich przychodni w Holandii, znajdziesz na stronie lekarz.nl. To nie tylko ginekolodzy, ale także specjaliści urologii, kardiologii oraz ortopedzi. Jest to specjalistyczne centrum medyczne z myślą o Polakach w Holandii. Gwarantujemy, że specjaliści doradzą i pomogą każdej osobie, która potrzebuje właśnie pomocy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

. . .

avatar

Administracja eHolandia.pl


Dodaj komentarz

Następny wpis
Gdzie ubezpieczyć auto?
Image