Mieszkania do wynajęcia Holandia

Mieszkania do wynajęcia Holandia

Mieszkania do wynajęcia Holandia

Listę wszystkich stron do szukania mieszkań znajdziesz tutaj. Będąc w Holandii podejmujesz krok dotyczący wynajmu mieszkania w Holandii. Aby tego dokonać należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników. Portal niedziela nl mieszkania oferuje w największej ilości, ale nie tylko tam znajdziesz ciekawe oferty. Również na wielu grupach na facebooku można znaleźć interesujące oferty mieszkań i pokoi do wynajmu w Holandii. Mieszkania do wynajęcia Holandia.

Gdzie szukać mieszkania do wynajęcia Holandia?

Warto pamiętać, że należy być zarejestrowanym użytkownikiem, by mieć pełen dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji. Druga bardzo ważna rzecz to posiadanie zarejestrowanego konta na każdym z portali, wszystkie mają darmową rejestrację i wszystkie są rzetelne bez oszustów, których pełno jest na grupach facebookowych.

Na co zwrócić uwagę i czym się kierować podczas wyboru mieszkania?

Bardzo ważną kwestią przy wyborze mieszkania jest sprawdzenie czy nie natrafiliśmy na oszusta. Jeżeli nie ma możliwości oglądania mieszkania przy właścicielu od razu odpuszczamy. Również jeśli właściciel nakazuje uiścić opłatę rezerwacyjną, czy w ogóle jakiekolwiek wpłaty przed podpisaniem umowy – zrezygnuj i odmawiaj. Oszuści stosują zazwyczaj zagrywkę, że jest w delegacji i nie może być osobiście przy oglądaniu i prosi o przesłanie właśnie pieniędzy w celu rezerwacji. Warto także sprawdzić:

 • czy mieszkanie jest zadbane i urządzone, czy nie posiada jakichś ukrytych wad
 • dopytaj o wszystkie koszta jakie są uwzględnione w cenie
 • dowiedz się o miejscu parkingowym
 • czy jest możliwość zameldowania
 • bliskość do sklepów, przystanków itp
 • studio bądź pokój w mieszkaniu z innymi współlokatorami jest zamykane na klucz
 • czy sprzęt jest sprawny, lodówka, piekarnik, pralka itp
 • czy akceptowalne są zwierzęta domowe
 • na jaki okres czasu wynajmujący oferuje swoje mieszkanie/pokój.

Jakie dokumenty potrzebujesz do wynajmu mieszkania w Holandii?

 • dokument tożsamości
 • umowę o pracę
 • ostatnie salarisy (najlepiej z 3 ostatnich miesięcy)

Ile kosztuje wynajem mieszkania w Holandii?

Ceny wynajmu są zależne od miejsca w którym szukamy. Jedne regiony Holandii są droższe, a inne są tańsze. Zazwyczaj przedział cenowy wygląda od 600 – 800 euro za pokój dla par, do nawet 1300 euro za całe mieszkanie. Pokoje jednoosobowe można wynająć już od 250 euro do nawet 500 euro. Najlepszym rozwiązaniem aby poznać ceny wynajmu będzie przejrzenie ogłoszeń i wtedy Twoje rozeznanie będzie bardziej dokładne. Ważne jest również aby wziąć pod uwagę kaucję (borg) zazwyczaj jest to jeden miesiąc do przodu, ale można się spotkać także i do 3 miesięcy.

Gdzie szukać mieszkania do wynajęcia Holandia?

 • funda.nl
 • pararius.nl
 • marktplaats.nl
 • kamernet.nl
 • kamers.nl
 • kamer.nl
 • niedziela.nl – niedziela nl pokoje do wynajecia
 • poloniusz.nl
 • kwadrat.nl
 • PRZECZYTAJ TAKŻE:

  Mieszkanie do wynajęcia Rotterdam

  Inspiruje Cię najbardziej nowoczesne miasto w Holandii? Czy wiesz, że jest to drugie co do wielkości miasto w Holandii? Ceny w tym mieście i pobliskich miejscowościach, nie są aż tak bardzo drogie, jakby się mogło wydawać. W tym regionie jest także największe skupisko Polaków. Więc jeśli planujesz jakiś biznes, to koniecznie warto wziąć pod uwagę wynajem mieszkania w Rotterdam. Niedziela.nl mieszkania oferuje w bardzo dużej ilości, lecz należy uważać na niektóre z nich, żeby nie zostać oszukanym.

  Mieszkanie do wynajęcia Haga

  Z racji położenia Hagi blisko Rotterdamu, również warto wziąć pod uwagę wynajem mieszkania w Hadze. Jeśli lubisz bliski dostęp do morza, z pewnością zainteresuje Cię te miasto, jak i pobliskie miasteczka. Ceny wynajmu również nie są zbytnio wysokie, wiadomo że im bliżej Niemiec, czy gdzieś daleko w stronę Friesland czy Groningen, tam ceny będą jeszcze dużo niższe. W pobliżu Hagi jest bardzo dużo ofert pracy i możliwości tak samo jak i w Rotterdamie.

  Mieszkanie do wynajęcia Venlo

  Mimo, że Venlo leży bardzo blisko Niemiec, co jest konkurencją w wynajmowaniu mieszkań, to ceny nie różnią się zbytnio. Wiadomo wielu Polaków wybiera Niemcy za miejsce do zakwaterowania, a pracują w Holandii. Korzystne są ceny w sklepach jak i na stacjach benzynowych.

  Mieszkanie do wynajęcia Tilburg

  Pracujesz w pobliżu miasta Tilburg i szukasz akurat właśnie tam czegoś do wynajęcia? Ceny wynajmu są całkiem przystępne, a ogłoszeń możesz szukać na licznych grupach na facebooku. Poszukiwania możesz także poszerzyć o kilka kilometrów w przypadku braku ciekawego mieszkania bądź pokoju.

  Mieszkanie do wynajęcia Eindhoven

  Eindhoven jest bardzo interesującą lokacją, dla osób które lubią często latać do Polski jak i za granicę. Bliskość do lotniska jest ogromnym plusem, a jeśli pracujesz w pobliżu to mieszkanie do wynajęcia w Eindhoven będzie tylko ogromnym plusem.

  Mieszkania do wynajęcia Utrecht

  Utrecht to bardzo piękne miasto, taki mały Amsterdam. Jest tu również duże skupisko Polaków jak i sporo ofert pracy, dlatego jeśli szukasz tu czegoś do wynajęcia, to należy liczyć się z kosztami. Utrecht to bardzo drogie miasto i nie myśl, że znajdziesz jakąś bardzo tanią ofertę wynajmu. Na stronie niedziela.nl ogłoszenia są bardzo liczne i warto wziąć pod uwagę ten portal jako cel swoich poszukiwań.

  Uważaj na oszustów

  Wynajem mieszkań w Holandii to idealne miejsce dla oszustów, należy zachować szczególną ostrożność. Aby nie zostać oszukanym, trzeba dokładnie zweryfikować ogłoszenie. Jeśli ogłoszeniodawca proponuje jakieś dziwne propozycje, to jest to pierwszy ważny sygnał, aby darować sobie jego ogłoszenie. Nie wierz ludziom we wszystkie ich słowa, sprawdź dokładnie czy zdjęcia z ogłoszeń nie są skopiowane z innych portali ogłoszeniowych i porównaj je. Najlepiej w pomocy przyda się google i szukanie obrazem, które pokaże Ci wszystkie strony ze zdjęciem użytym w ogłoszeniu.

  PRZECZYTAJ TAKŻE:

  Ciekawe miejsca w Holandii

 • Ciekawostki związane z Holandią
 • Wszystko na temat podatków i świadczeń w Holandii
 • Sprawdź także 👉

  Mieszkanie agencyjne Holandia

  Mieszkanie agencyjne Holandia

  Mieszkanie agencyjne Holandia Wybierając się do pracy za granicę, a dokładnie do Holandii, wielu z …

  Dodaj komentarz