Ile idzie paczka z Holandii do Polski

Ile idzie paczka z Holandii do Polski?

Wiele osób przebywających w Holandii planuje wysyłkę paczki bądź listu z Holandii do Polski i zastanawia się o koszta. Opcji jest całkiem sporo, ale by wybrać najszybszą i najtańszą nie zawsze jest łatwo znaleźć. Dlatego też postanowiliśmy przedstawić Wam opcje jakimi można wysyłać paczki do Polski. Tu znajdziesz odpowiedź na pytanie: Ile idzie paczka z Holandii do Polski.

Ile idzie paczka z Holandii do Polski?

Jeżeli paczkę nadajesz z Holandii do Polski kurierem to powinna dotrzeć w ciągu 3-7 dni. Są to standardowe daty podane w wielu firmach kurierskich. Możesz zdecydować się na szybszą dostawę korzystając z busiarzy, którzy worzą ludzi z Holandii do Polski i z Polski do Holandii, ale wtedy koszta są zdecydowanie większe, o czym przeczytasz poniżej.

Paczka wysyłana busem? Jaka cena i czas dostawy?

Jak wiadomo busy do Holandii z Polski i na odwrót jeżdżą każdego dnia, dlatego czas dostawy tą opcją jest najszybszy. Ale czy jest tanio? No nie do końca, ponieważ przewoźnik chce zarobić i wykorzystuje okazję szybkiej dostawy z adresu pod adres. Cena jest zależna od wielkości paczki i tak średnio cena za paczkę wynosi od 20 euro do 50 euro. Ale czy jest to bezpieczna opcja dostawy? Tutaj akurat możemy mieć pewność, że przewoźnik zadba by paczka dotarła. Rynek jest konkurencyjny i jak wiadomo przewoźnik nie chce tracić klientów i możemy czuć się bezpiecznie wysyłając paczkę busem. Czas dostawy to zazwyczaj maksymalnie 24 godziny od przekazania paczki do dostarczenia pod adres.

Ile idzie paczka z Holandii do Polski kurierem i jaka jest cena?

Przesyłka kurierem z Holandii do Polski mieści się zazwyczaj w 2 do 4 dni roboczych, w zależności od przewoźnika. Zatem paczkę możemy wysłać takimi kurierami jak DPD, GLS, UPS a ceny wahają się od 90 do 200 zł. Poniżej cennik według kurierów:

 • DPD z Holandii do Polski od 89,89 zł,
 • GLS z Holandii do Polski od 146,99 zł,
 • UPS z Holandii do Polski od 200,69 zł

Ile idzie list z polski do Holandii? Wysyłka listu poprzez PostNL jaka cena i czas dostawy?

PostNL to najpopularniejsza forma wysyłki paczek jak i listów z Holandii do Polski. Ale czy cenowo jest opłacalna? Zobacz poniżej cennik usług PostNL:

Ekspresowa1 dzień
Priorytetowa2-4 dni
Ekonomiczna7-13 dni
 • Pakiet na listy € 4,65*
 • Pakiet polecone € 12,55*
 • Ubezpieczone € 17,90*
 • Paczka (bez śledzenia i śledzenia) 9 € ,30*
 • Paczka (z funkcją śledzenia i śledzenia) 13,00 €
 • Przesyłka polecona 15,50 €*
 • Paczka ubezpieczona 28,00 €*
 • Paczka z usługą ekspresową € 43,95*

Ile idzie paczka z Polski do Holandii?

Wysyłając paczkę lub list z Polski do Holandii procedura oraz czas oczekiwania jest dokładnie taki sam jak wysyłka z Holandii do Polski. Wszystko powinno zmieścić się w terminie od 3 dni do 7 dni, biorąc pod uwagę wysyłkę kurierem. Jeśli zależy Ci na czasie, to warto wybrać droższą opcję i skorzystać z usług firmy przewozowej, która przewozi ludzi. Wtedy czas takiej wysyłki skraca się do mniej niż 24 godziny, ale wtedy nikt naszej paczki nie pilnuje. Niby powinno być to obowiązkiem kierowcy, ale on jedzie ponad tysiąc kilometrów, więc zmęczenie oraz sytuacja na drodze powoduje brak odpowiedniego skupienia na bagażu. Dla pocieszenia możemy tylko dodać, że nigdy nie słyszeliśmy, aby jakakolwiek paczka zaginęła bądź została ukradziona.

Przeczytaj również inne ciekawe artykuły związane z Holandią tutaj.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii?

Sprawdź także 👉

Kredyt w Holandii

Kredyt w Holandii Holandia ma silną kulturę pożyczania pieniędzy. Holendrzy pożyczają pieniądze, aby sfinansować edukację, …

Dodaj komentarz