Praca zzp Holandia
Praca zzp Holandia

Praca zzp Holandia

Praca ZZP Holandia

Praca ZZP Holandia to nic innego jak jednoosobowa działalność gospodarcza. ZZP Praktykowane jest głównie przez budowlańców i pracach związanych z budownictwem. To także osoby, które są freelancerami i oferują usługi informatyczne lub influencerzy. Zarobki są zdecydowanie wyższe, ale musisz się liczyć z wieloma kosztami. Dodatkowe koszta to ubezpieczenie firmy, księgowa i pilnowanie wszystkich faktur oraz ryzyko, że zostaniesz oszukany przez zleceniodawcę.

Karta paliwowa dla ZZP – co to jest?

Wszystkie transakcje dokonywane kartą Tankpas są fakturowane za pomocą faktury zbiorczej. Karta paliwowa ma na celu przede wszystkim wygodę, proste i łatwe w użyciu środowisko zarządzania z poziomu aplikacji oraz wyraźna faktura zbiorcza. Jeśli korzystasz z pakietu księgowego online, fakturowanie można łatwo połączyć z pakietem księgowym. Karta oferuje także wiele licznych darmowych dodatkowych opcji:

>> KLIKNIJ I ZAMÓW KARTĘ TAKPAS <<

  • wymiana oleju
  • wymiana płynu do wycieraczek
  • naprawa przebitych opon, kontrola ciśnienia opon
  • wymiana świateł
  • Uzupełnianie płynu chłodzącego
  • Sprawdzenie hamulców
  • Kontroluj klimatyzację
  • Sprawdź przednią szybę pod kątem uszkodzeń
  • Sprawdzanie akumulatora

Dowiedz się więcej na temat karty po polsku czytając >> ten artykuł.

Gdzie szukać pracy dla ZZP?

Oferty praca ZZP Holandia znajdziesz na naszym portalu ogłoszeniowym, który ciągle się rozwija. Link do ofert pracy dla ZZP w Holandii znajdziesz >> tutaj. Również w calu poszukiwania pracy warto skorzystać z grup na facebooku oraz poszukiwań na Indeed.

ZZP Holandia jak założyć?

Aby założyć ZZP w Holandii, należy mieć zameldowanie w Holandii. Następnie należy zrobić rezerwację w KVK, zrobisz to klikając tutaj. Koszt założenia ZZP to niecałe 60 euro i trwa zaledwie 15-20 minut. Musisz zdecydować w jakiej branży będziesz oferował swoje usługi, podać nazwę pod jaką będziesz działać. Po podpisaniu wszystkich dokumentów masz już ZZP i możesz działać na drugi dzień. W ciągu kilku dni roboczych przyjdzie do Ciebie potwierdzenie oraz numer podatkowy BTW. Następnie musisz założyć ubezpieczenie na firmę oraz założyć firmowe konto bankowe (w ING można zrobić to online). Pamiętaj także o zrobieniu kursu VCA, bez tego nie podejmiesz wielu ofert pracy w budownictwie. Ważne jest także, aby posiadać księgową jeśli nie jesteś sam w stanie wszystkiego rozliczać i prowadzić swojej firmy.

Jakie zarobki ZZP w Holandii?

Zarobki zależą od Twojego doświadczenia i wahają się od 25 euro do nawet 50 euro na godzinę, w zależności od typu wykonywanej pracy. Standardowy czas płatności za fakturę wynosi 7-14 dni.

Sprawdź także 👉

Polska Holandia ile się jedzie

Polska Holandia ile się jedzie?

Polska Holandia ile się jedzie różnymi środkami lokomocji. Polska Holandia ile się jedzie? Wyjazd do …

Dodaj komentarz