logo-eholandia

Ogłoszenia Holandia, Praca Holandia, Wiadomości Holandia

Eholandia.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie informacje.

Kontakt

eHolandia

Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas wiadomość, a postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

kontakt@eholandia.pl
Społeczeństwo

Nowe obostrzenia w Holandii

Nowe obostrzenia w Holandii 2023 W sobotę odbyła się w Holandii konferencja po której premier Holandii Mark Rutte ogłosił w sobotę wprowadzenie od niedzieli twardego ogólnokrajowego lockdownu. Nowe obostrzenia w Holandii będą trwały aż do 14 stycznia z możliwością przedłużenia o kolejne tygodnie. Holendrzy nie są z tego zadowoleni gdyż w kraju jest zaszczepionych ponad […]


  • 2021-12-20
  • 09:37

Nowe obostrzenia w Holandii 2023

W sobotę odbyła się w Holandii konferencja po której premier Holandii Mark Rutte ogłosił w sobotę wprowadzenie od niedzieli twardego ogólnokrajowego lockdownu. Nowe obostrzenia w Holandii będą trwały aż do 14 stycznia z możliwością przedłużenia o kolejne tygodnie. Holendrzy nie są z tego zadowoleni gdyż w kraju jest zaszczepionych ponad 80% społeczności. Wszystko jest zamykane mimo nakazu szczepień, co bardzo źle wpływa na opinię publiczną. W kraju od roku dochodzi do częstych zamieszek w wielu miastach sięgających nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi, w telewizji o tym się nie mówi.

Lockdown i co teraz? Nowe obostrzenia w Holandii

Twardy lockdown ma potrwać do 14 stycznia, póki co szkoły funkcjonują zdalnie do 9 stycznia. Powodem trwadego lockdownu jest szybkie rozprzestrzenianie się nowej odmiany wirusa Omikron. Branża gastronomiczna, drogerie oraz apteki natomiast sklepy z artykułami innymi niż spożywcze oraz cały sektor kultury mają zostać ponownie zamknięte. Możliwy będzie odbiór w sklepach produktów zamówionych przez internet. Dozwolone będą zgromadzenia nie większe niż dwuosobowe, również dwie obce osoby spoza gospodarstwa domowego będzie można wpuścić do domu. W Boże Narodzenie natomiast będzie można spotkać się z maksymalnie czterema osobami nie będącymi rodziną) Jeśli chodzi o Sylwester to sytuacja już jest inna i te reguły dotyczące świąt już nie obowiązują.

  • Kina, muzea, teatry i sale koncertowe zostają zamknięte.
  • siłownie, kluby fitness będą zamknięte.
  • zabiegi kosmetyczne, fryzjerzy itp. również pozostaną zamknięte
  • Jarmarki bożonarodzeniowe nie są dozwolone

PRZECZYTAJ TAKŻE:

. . .

avatar

Administracja eHolandia.pl


Dodaj komentarz

Następny wpis
Delfinarium Holandia
Image