logo-eholandia

Ogłoszenia Holandia, Praca Holandia, Wiadomości Holandia

Eholandia.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie informacje.

Kontakt

eHolandia

Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas wiadomość, a postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

kontakt@eholandia.pl
Społeczeństwo

Meble z Polski do Holandii

Meble z Polski do Holandii Coraz więcej Polaków posiada własne domy w Holandii i z tego powodu jest z każdym rokiem duże zainteresowanie na zakup mebli z Polski. Decydujemy się na zakup polskich mebli, ponieważ cena jest dużo niższa oraz co najważniejsze dużo większy wybór. W Holandii wybór nie jest zbytnio duży, Holendrzy nie mają […]


  • 2022-09-30
  • 18:12

Meble z Polski do Holandii

Coraz więcej Polaków posiada własne domy w Holandii i z tego powodu jest z każdym rokiem duże zainteresowanie na zakup mebli z Polski. Decydujemy się na zakup polskich mebli, ponieważ cena jest dużo niższa oraz co najważniejsze dużo większy wybór. W Holandii wybór nie jest zbytnio duży, Holendrzy nie mają wygórowanych oczekiwań i najczęstszym wyborem na zakupy mebli jest Ikea. Na szczęście polscy producenci i sprzedawcy otwierają się na rynek zachodni i mamy bardzo ogromny wybór.

Jakie sklepy oferują transport mebli do Holandii?

Poniżej dostarczamy pełną aktualną listę wszystkich sklepów, które oferują sprzedaż z dostawą do Holandii. Warto się tym zainteresować ponieważ czas oczekiwania na meble jest w zasadzie taki sam jakbyśmy kupili w holenderskiej Ikei. Jak wiadomo wielu mebli nie dostaniemy od ręki, tym bardziej będą to meble salonowe typu sofy i kanapy, a także wielkogabarytowe szafy, komody czy szafki.

Poniżej lista sklepów oferujących dostawę z Polski do Holandii:

  • https://kazan-meble.pl/ – Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 17.00 do 22.00, a w soboty i niedziele  od godziny 7.00 do 22.00. O dostawie informujemy telefonicznie 2, 3 dni przed planowaną dostawą, a dzień przed podajemy przybliżoną godzinę dostawy. Do odbioru mebli (a w szczególności mebli tapicerowanych) muszą być przynajmniej dwie osoby, ponieważ kierowca nie wnosi mebli do mieszkania. Towar wydawany jest z samochodu.

Koszt dostawy jest uzależniony od kraju dostawy:
Dostawa do Holandii:

  • zamówienia powyżej 200 € – GRATIS!
  • zamówienia poniżej 200 € – 25 €.

Przeczytaj także o polskich meblach w Holandii w tym artykule. Dowiesz się wszystkiego o Meble z Polski do Holandii.

. . .

avatar

Administracja eHolandia.pl


Dodaj komentarz