Meble z Polski do Holandii
Meble z Polski do Holandii

Meble z Polski do Holandii

Meble z Polski do Holandii

Coraz więcej Polaków posiada własne domy w Holandii i z tego powodu jest z każdym rokiem duże zainteresowanie na zakup mebli z Polski. Decydujemy się na zakup polskich mebli, ponieważ cena jest dużo niższa oraz co najważniejsze dużo większy wybór. W Holandii wybór nie jest zbytnio duży, Holendrzy nie mają wygórowanych oczekiwań i najczęstszym wyborem na zakupy mebli jest Ikea. Na szczęście polscy producenci i sprzedawcy otwierają się na rynek zachodni i mamy bardzo ogromny wybór.

Jakie sklepy oferują transport mebli do Holandii?

Poniżej dostarczamy pełną aktualną listę wszystkich sklepów, które oferują sprzedaż z dostawą do Holandii. Warto się tym zainteresować ponieważ czas oczekiwania na meble jest w zasadzie taki sam jakbyśmy kupili w holenderskiej Ikei. Jak wiadomo wielu mebli nie dostaniemy od ręki, tym bardziej będą to meble salonowe typu sofy i kanapy, a także wielkogabarytowe szafy, komody czy szafki.

Poniżej lista sklepów oferujących dostawę z Polski do Holandii:

  • https://kazan-meble.pl/ – Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 17.00 do 22.00, a w soboty i niedziele  od godziny 7.00 do 22.00. O dostawie informujemy telefonicznie 2, 3 dni przed planowaną dostawą, a dzień przed podajemy przybliżoną godzinę dostawy. Do odbioru mebli (a w szczególności mebli tapicerowanych) muszą być przynajmniej dwie osoby, ponieważ kierowca nie wnosi mebli do mieszkania. Towar wydawany jest z samochodu.

Koszt dostawy jest uzależniony od kraju dostawy:
Dostawa do Holandii:

  • zamówienia powyżej 200 € – GRATIS!
  • zamówienia poniżej 200 € – 25 €.

Przeczytaj także o polskich meblach w Holandii w tym artykule. Dowiesz się wszystkiego o Meble z Polski do Holandii.

Sprawdź także 👉

Polskie filmy w Holandii

Polskie filmy w Holandii

Polscy filmowcy od dawna zdobywają uznanie na międzynarodowej scenie filmowej. Ich filmy, pełne emocji, oryginalności …

Dodaj komentarz