logo-eholandia

Ogłoszenia Holandia, Praca Holandia, Wiadomości Holandia

Eholandia.pl

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszelkie informacje.

Kontakt

eHolandia

Masz jakieś pytanie? Napisz do Nas wiadomość, a postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe.

kontakt@eholandia.pl
Społeczeństwo

Jakie kursy warto zrobić w Holandii

Jakie kursy warto zrobić w Holandii Wyjeżdżając lub będąc w Holandii warto wziąć pod uwagę, aby zainwestować w siebie. Najlepiej jeśli taka inwestycja jest zrobiona w Polsce, gdyż ceny kursu są zdecydowanie mniejsze. Natomiast będąc już w Holandii z kursami może być różnie, jeśli nie znasz komunikatywnie angielskiego lub niderlandzkiego. W takiej sytuacji jest mniejszy […]


  • 2021-08-22
  • 20:35

Jakie kursy warto zrobić w Holandii

Wyjeżdżając lub będąc w Holandii warto wziąć pod uwagę, aby zainwestować w siebie. Najlepiej jeśli taka inwestycja jest zrobiona w Polsce, gdyż ceny kursu są zdecydowanie mniejsze. Natomiast będąc już w Holandii z kursami może być różnie, jeśli nie znasz komunikatywnie angielskiego lub niderlandzkiego. W takiej sytuacji jest mniejszy zakres kursów, zazwyczaj dostępne w języku polskim są kursy na wózki, VCA czy u polskich kosmetyczek.

PRZYDATNE LINKI W HOLANDII:

Jakie kursy warto zrobić w Holandii?

Jeśli jedziesz z nastawieniem na pracę fizyczną, to dobrym rozwiązaniem będzie kurs na wózki. Dzięki takim kursom, możesz ubiegać się o pracę na wózkach widłowych w Holandii. Praca dużo lżejsza, ale jednak bardziej odpowiedzialna i lepiej płatna niż zwykły pracownik magazynowy. Ceny kursów na wózki widłowe w Holandii to średnio 250€ – 350€. Kolejnym ciekawym kursem jaki można zrobić w Holandii to kurs VCA, dzięki niemu będziesz miał dużo lżejszą pracę, a ceny kursów są od 180€.

Co to jest VCA?

VCA to nazwa systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy w przedsiębiorstwach obowiązująca w Holandii i Belgii (często także w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz Skandynawii).
Skrót VCA pochodzi od słów Veiligheid Gezondheid Milieu Checklijst Aannemers (Bezpieczeństwo Zdrowie Środowisko Lista kontrolna Podwykonawcy).

Certyfikat VCA jest wydawany w formie dyplomu koloru zielonego, posiada logo VCA i jest ważny przez 10 lat. Razem z certyfikatem VCA wydawana jest karta VCA.
W Holandii wymagany jest certyfikat „zielony” VCA – akredytowany przez holenderski instytut VCA Infra.

Jakie inne kursy w Holandii?

Kolejnym kursem jest kurs na montera rusztować, dzięki któremu możesz zyskać jeszcze większe przychody. Branża budowlana ma ogromny popyt w Holandii i z pewnością pracę znajdziesz bez problemu. Taki kurs to koszt zdecydowanie większy niż pozostałe, bo ceny zaczynają się od 900€. W Holandii także warto podjąć pracę spawacza czy hydraulika, tu także można bez problemu zrobić kursy w tym fachu. Nie zapomnijmy także o kursach językowych, to dzięki nimi możemy starać się o lepsze prace bezpośrednio u holenderskich pracodawców. Kobiety mogą się podjąć kursów fryzjerstwa, na paznokcie i wiele innych związanych z branżą kosmetyczną.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Artykuł ” Jakie kursy warto zrobić w Holandii? „

. . .
Następny wpis

avatar

Administracja eHolandia.pl


Dodaj komentarz

Następny wpis
Numer kierunkowy 44
Image