teresa godlewska
teresa godlewska

91 letnia Polka pracuje zdalnie i ma się dobrze!

91 letnia Polka Teresa Godlewska pracuje zdalnie i ma się dobrze!

Może obiła Ci się o uszy historia Pani Teresy Godlewskiej, która mając 91 lat nadal pracuje, a co najciekawsze pracuje zdalnie. Zwiedziała prawie cały świat, pracowała w kilku krajach świata i nadal pracuje. Historia bardzo ciekawa i powinna być motywatorem dla wielu młodych ludzi, dla których nie powinno być żadnej bariery, żadnych wymówek. Po prostu korzystać pełnią życia, bo masz je tylko jedno i nie powinno się niczego bać, tylko iść do przodu.

Gdzie pracowała i co robiła Pani Teresa Godlewska?

Pani Teresa Godlewska pracowała w 1952 roku w telewizji, w Polskim Związku Motorowym gdzie jeździła na różne rajdy między innymi do Monte Carlo. Później pracowała w biurze w liniach lotniczych przy biletach i punkcie informacji, a także oprowadzanie czarterowych wycieczek. 3 lata pracowała w Jordanii w American Culture Center, następnie wróciła do Polski i prowadziła tam restaurację, którą musiała zamknąć. Pracowała nawet na Cyprze jako tancerka baletowa, w Turcji organizowała pokazy mody, a także pracowała jako manicurzystka gdzie nauczyła się mówić po turecku. Następnie 3 lata spędziła w Iraku, potem przeniosła się do Emiratów Arabskich 3 lata pracując w luksusowych showroomach w Abu Dhabi, następnie tam prowadziła swój butik przez 14 lat, później zaczęła studiować w Dubaju. Pracowała również w Sudanie i Etiopii gdzie poznała język włoski. Całą historię w skrócie Pani Teresy Godlewskiej możesz zobaczyć na Youtube pod tym linkiem

Straciła wszystko i została bezdomną

Pani Teresa Godlewska w swoim życiu wiele przeżyła i pokazała jak bardzo odważną osobą jest i nawet podniosła się z tego, gdy straciła wszystko. Jak to się stało? Będąc w Polsce zainwestowała razem z koleżanką we własny biznes, ale niestety okazał się totalną porażką. A że zainwestowała wszystko co miała, to straciła dosłownie wszystko i wylądowała w specjalnym ośrodku dla bezdomnych. Tam poznała kobietę, której opowiedziała swoją historię z życia, historia poszła do córki tej kobiety, która potrzebowała tłumacza do języka niemieckiego. Wszystko potoczyło się szczęśliwie ponieważ Pani Teresa otrzymała mieszkanie i możliwość pracy online jako tłumacz. Obejrzyjcie koniecznie całą historię, ponieważ jest warta uwagi i co najważniejsze powinna każdego z nas skłonić, do tego że możemy robić i osiągnąć w życiu co chcemy, a nie tylko pracować ciężko, a życie nam przemknie nie wiadomo kiedy i nic z niego nie skorzystamy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz